PUBG Mobil Lite

PUBG Mobil, mobil cihazlarda bulunan en iyi battle royale oyunlarından biridir. Oyuncular arasında anında bir hit oldu ve sonuç olarak, Tencent şimdi bir yıl boyunca küresel bir PUBG esport sahnesine sahip olmayı planladı. Bu battle royale oyununu herkesin kullanımına sunmak için Tencent, PUBG Mobile Lite’ı duyurdu.

PUBG MOBIL LITE

PUBG Mobil Lite, oyunculara PUBG Mobile oynarken aynı oyun deneyimini sunacaktır. PUBG Mobile Lite tonlu bir versiyonudur ve düşük kaliteli mobil cihazlarda çalınabilir. Haritalar 2km X 2km boyutunda olacağından PUBG Mobile’dan biraz farklı ve 100 oyuncu yerine hızlı bir oyun oynamaya izin verecek 40 oyuncu olacak.

PUBG MOBIL LITE, Unreal Engine 4 kullanılarak üretilmiştir ve orijinal PUBG MOBILE deneyimini 10 dakika veya daha az süren aksiyon dolu Arena Modu maçlarına getirir. Mevcut oyunun kusursuz çalışması için 600 MB depolama alanı ve 1 GB RAM yeterlidir.

1. PUBG MOBİL LITE
60 oyuncu, zengin kaynaklarla dolu 2km x 2km’lik bir adaya atlayarak sürekli daralmakta olan savaş alanında kozlarını paylaşıyor. Savaşta size yardımcı olacak silahları, araçları ve malzemeleri toplayın. İnişe hazır olun ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın!

YOU MAY ALSO LIKE: Matt Mercer net worth, bio, everything you need to know about him

12 dil desteği: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Endonezyaca, Tayca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Arapça, Almanca ve Fransızca.

2. Adil oyun ortamı
Gelişmiş hile önleme sistemi sayesinde, tüm PUBG MOBILE LITE oyuncuları adil bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilir.

3. Arena
Depo: Heyecan verici maçlar için sonsuz canlanma haklarına sahip aksiyon dolu 4’e 4 savaşlar!

4.
Arkadaşlarınızla takım kurun Yerel ekip oluşturma, oda kartları ve klan modları sayesinde arkadaşlarınızla istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynamak daha kolaydır.

5. HD grafikler ve ses A
mükemmel Unreal Engine 4 sayesinde büyük ve yüksek çözünürlüklü haritalarda gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim. Yüksek çözünürlüklü sesler ve 3D efektlerle savaş deneyimine hiç olmadığı kadar yaklaşacaksınız.

6. Takım çalışması
Arkadaşlarınızı oyuna davet edin ve kazanmak için bir strateji oluşturmak için sesli sohbeti kullanın. Pusu kurarak düşmanlarınızı avlayın. Takım arkadaşlarınızı savaşın en sıcak anlarında kurtarın ve klanınızı zafere taşımak için savaşın.

7. Resmi güncellemeler
topluluk sayfaları tüm yeniliklerden haberdar edilecek:

 

PUBG MOBIL Lite indir

PUBG Lite pc indir

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *