PUBG Lite Indir PC – PUBG Mobile Lite Indir PC | PUBG Lite En son sürüm

PUBG Lite Indir PC – PUBG Mobile Lite Indir PC: PUBG Lite şu anda tüm bölgelerde mevcut olmayabilir, ancak oyunu daha düşük teknik uçta bir PC pazarına getirmeyi amaçlamaktadır. PUBG Lite’ı açıklayan rehberimizde, oyunun ücretsiz sürümü, PUBG Lite indirmesinin nasıl başlatılacağı, oyunun bulunduğu bölgeler ve daha fazlası hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntıları ele alacağız.

LisansFree
PublisherPUBG CORPORATIONS
boyutu64.2 MB
Arayüzİngilizce
güncelleme13.12.2019
SistemWindows 10

Ayrıca kontrol et: WhatsApp Web – nasıl kullanılır Bilgisayardavv

PUBG Lite Açıklaması

PUBG Lite, PlayerUnknown’s Battlegrounds adlı battle royale oyununun ücretsiz bir versiyonudur. PC’deki oyunun ana sürümü, alt uçtaki PC kurulumları için teknik olarak biraz zorlayıcı olabileceğinden, PUBG Corp, temelde aynı oyun olan ancak indirgenmiş olan bu ücretsiz oyun sürümünü yayınladı.

PUBG Lite Haritaları

Ancak PUBG Lite ücretsiz olduğu için içerikten fedakarlık ettiğini düşünmeyin. Erangel, Sanhok, Miramar ve eğitim modu da dahil olmak üzere ana oyundan aynı haritalarda sadece eski sürüm grafiklerle oynayabilirsiniz.

PUBG Lite PC Özellikleri

İşletim SistemiWin 7,8,10, 64bit
İşlemciCore i3 2.4GHz
Rastgele erişimli hafıza4GB
Grafik işlemcisiIntel HD 4000
HDD4 GB

PUBG Lite’ı çalıştırabilir miyim?

Garena PUBG Lite sistem gereksinimleri, en az 4 GB RAM’e ihtiyacınız olacağını belirtir. Ayrıca, oyun geliştiricileri sisteminizde yaklaşık 8 GB RAM’e bir yer öneriyorlar. PUBG Lite boyutuna gelince – PUBG Lite’ı yüklemek için en az 4 GB boş disk alanına ihtiyacınız olacaktır.

En azından bir Intel HD 4000 grafik kartına sahip olmanız koşuluyla oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca, PUBG Lite’ı en yüksek ayarlarla çalıştırmak için bir AMD Radeon HD 7870 önerilir. PUBG Lite’ı oynamak için Intel Core i3-530’a eşdeğer minimum CPU’ya ihtiyacınız olacak. Halbuki çalıştırmak için bir Intel Core i5-650 önerilir.

Daha fazla optimizasyon açısından, işleri iyileştirmek için yapabileceğiniz çok şey yok. PUBG Lite, PlayerUnknown’s Battlegrounds’un mobil sürümünün etkili bir limanı olduğundan, ancak düşük kaliteli sistemler için tasarlandığından, tüm ayarlar zaten alabildikleri kadar dibe vurulmuştur.

Ek olarak, ana oyunun aksine, 100 yerine sadece 40 kişilik bir savaş royale. PUBG Lite’ı çalıştıramazsanız, bir battle royale şampiyonu ortaya çıkma hayallerinizden vazgeçmeniz gerekebilir!

PUBG Lite pc gereksinimleri çok düşük ayarlanmış … paraya bile ihtiyacınız yok – bu ücretsiz bir PUBG! Bölgenizde PUBG Lite’ın kullanılamadığına dair bir uyarı alabilirsiniz – bu bir VPN kullanılarak çözülebilir.

Bu oyunun yerel bir versiyonudur … PUBG Lite pc Steam versiyonu yoktur. Ana oyunu mu arıyorsunuz? PUBG PC gereksinimlerini kontrol ederek PUBG Lite pc ve PUBG’yi karşılaştırın.

PUBG Lite, Windows 7,8,10,64bit ve üstü ile PC sisteminde çalışacaktır.

Bir yükseltme mi arıyorsunuz? En iyi, en ucuz kartları bulmak için kullanımı kolay PUBG Lite pc kurulum kılavuzlarımızı deneyin. PUBG Lite pc grafik kartı karşılaştırması ve CPU karşılaştırması için filtre. Oyunu çalıştırmak için doğru ekipman için en iyi fırsatı bulmanıza yardımcı olacağız. pubg lite pc indir

Resmi güncellemeler
topluluk sayfaları tüm yeniliklerden haberdar edilecek:

PUBG lite indir

PUBG Mobil lite indir

Gereklilikler: .Net Framework 4.5.2, Microsoft Visual C++

İlgili Sorgular:

Ayrıca kontrol et: Matt Mercer net worth,

Ayrıca oku: Telegram vs WhatsApp: Uygulamalar arasında 7 temel fark

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *